|  Giriş Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle 
 
   
Juri Üyelikleri

  

 

a) Profesörlük Juri Üyeliği

 • Doç. Dr. Mesut Bedri Eryılmaz, 2009 (juri üyeleri: D. Soyarslan, C. Şahin, İ. Özgenç, A. Şafak, V. Bıçak)

b) Doçentlik Juri Üyeliği

c) Yardımcı Doçentlik Juri Üyeliği

d) Doktora Tez Savunma Juri Üyeliği

 • 21 Ağustos 2009, Neslihan Coşkun, Fikri İçtima, Kamu Hukuku Anabilim Dalı, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, (juri üyeleri: İ. Özgenç, C. Şahin, A. Sözüer, A. Gökçen, H. Hakeri, V. Bıçak, F. S. Mahmutoğlu) 
 • 03 Ağustos 2007, Murat Aksan, Kamu Hukuku Anabilim Dalı, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, (juri üyeleri: İ. Dülger, B. Akyılmaz, İ. Özgenç, A. Gökçen, C. Şahin, V. Bıçak, A. Sözüer)

e) Doktora Yeterlilik Juri Üyeliği

 • 26 Haziran 2009, Ahmet Akkaş, Ceza Hukuku, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, (juri üyeleri: C. Şahin, İ. Özgenç, D. Soyaraslan, V. Bıçak, B. Akyılmaz, İ. Doğan, M. Sezginer)
 • 26 Haziran 2009, Şükrü İlci, Ceza Hukuku, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, (juri üyeleri: C. Şahin, İ. Özgenç, D. Soyaraslan, V. Bıçak, B. Akyılmaz, İ. Doğan, M. Sezginer)
 • 26 Haziran 2009, Aybala Gök, Ceza Hukuku, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, (juri üyeleri: C. Şahin, İ. Özgenç, D. Soyaraslan, V. Bıçak, B. Akyılmaz, G. Akyılmaz, E. Atay)

f) Öğretim Görevlisi Alımı Juri Üyeliği 

 • 16 Haziran 2009, Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza Hukuku Öğretim Görevlisi Alımı (juri üyeleri: S. Çetiner, V. Bıçak, A.İ Erdağ)

g) Araştırma Görevlisi Alımı Juri Üyeliği

 • 16 Haziran 2009, Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza Hukuku Araştırma Görevlisi Alımı (juri üyeleri: S. Çetiner, V. Bıçak, A.İ Erdağ)

h) Yüksek Lisans Tez Savunma Juri Üyeliği  

 • Mayıs 2009, Vural Demirkaya, Delil Güvenliği, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü (juri üyeleri: A. Şafak, C. Şahin, V. Bıçak).
 • Mart 2009, Veysel Dinler, Delillerin Toplanması, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü (juri üyeleri: A. Şafak, C. Şahin, V. Bıçak).
 • Nisan 2008, Olcay Er, Türk Ceza Hukuku ve Adli İncelemeler Açısından Kambiyo Senetlerinde Sahtecilik, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü (juri üyeleri: A. Şafak, V. Bıçak, M. B. Eryılmaz).
 • Kasım 2004, Suat Doğan, Ceza Adalet Sistemine Holistik Yaklaşım: Onarıcı Adalet Modeli, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü (juri üyeleri: A. Şafak, C. Şahin, V. Bıçak).

i) Proje Değerlendirme Juri Üyeliği

 • Proje Değerlendirme Kurulu Üyesi, European Science Foundation (Avrupa Bilim Kurumu) 15 Ekim 2008, Brüksel, Belçika.
 • Proje Değerlendirme Paneli Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilimsel ve Teknolojik Projeleri Destekleme Proğramı, 08 Kasım 2007, Ankara, Türkiye. 
 • Proje Değerlendirme Paneli Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilimsel ve Teknolojik Projeleri Destekleme Proğramı, 13 Haziran 2006, Ankara, Türkiye.
 • Dış Uzman, Başbakanlık DPT Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Proğramları Merkezi Başkanlığı, 05-09 Nisan 2006, Ankara, Türkiye. 

j) Yurt Dışı Araştırma Bursu (Doktora/Doktora Sonrası) Juri Üyeliği

 • Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Kurulu Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Proğramı,  Nisan 2009, Ankara, Türkiye.
 • Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Kurulu Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Proğramı, 06 Nisan 2007, Ankara, Türkiye.
 • Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Kurulu Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Proğramı, 23 Kasım 2006, Ankara, Türkiye.
 • Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Kurulu Üyesi (Panelist), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) Bilim İnsanı Destekleme ve Değerlendirme Proğramı, 14 Nisan 2006, Ankara, Türkiye.   

k) Polis Meslek Yüksekokulları Aday Değerlendirme ve Seçme Kurulu Üyeliği

 • 04 Ağustos -14 Ağustos 2008, Aydın, Muğla, Denizli ve Isparta illerinden yapılan 5.000 civarında Polis Meslek Yüksekokulu öğrenci adayı mülakata alınarak değerlendirme ve seçme işlemi gerçekleştirilmiştir. (Diğer Kurul Üyeleri: Y. Özen, F. Özer, M. Çetinkaya, H. Sarıtağ, M. Acun, F. Birgi) 

l) Hakemli Dergi Makale Hakemliği

Aşırı Cezalandırma Eğilimi | 3436 Okunma
 Prof.Dr. Vahit BIÇAK
  » Üye Girişi
Kullanıcı adı  :
Şifre  :
Şifremi Unuttum | Üye Kaydı

  » Yayınlanmış Kitaplar
  » Ziyaretçi Defteri
Hakan
Güzel bir içeriğe sahip, emeğe geçenlere başarılar dileğiyle......
Bünyamin Coşkun
Sevgili Vahit Hocam; bir türlü biraraya gelemedik, bari sayfana gözatayım dedim. Her fırsatta takip etmeye çalışıp, eserlerini ve proglam...
Dursun Kaya
hocam siteniz mükemmel üstü çok güzel olmuş,Cenabı allah başarılarınızın devamını nasip etsin selamlar ...
zafer yıldız
Başarılarınızın devamını dilerim... ...
bager çakmak
sayın hocam; yazılarınızı elimden geldiğince takip ediyorum.Türkiyeniin demokratik gelişimine yazılarınızla oldukça büyük katkılar sağlıy...
hessam
merheba vahit bey ben iranda yasiorum ve tehran uni da hukuk okhiyorum sizi taniyorum ve chok chok seviyorum bana email send edin.ben sizi...
Dr. Özcan Güngör
Degerli Hocam, Sizinle tanışmış olmaktan son derece mutlu oldum.ABD'de bu kadar kısa surede güzel ilişkiler kurmak ve geliştirmek de her hu...
yurtsever tamtekin
hocam umarım iyisinizdir gerçi güzel haberlerinizi alıyoruz her şey gönlünüzce olsun ...
  » Anketler
Ceza Genel Hukuku final sınav yöntemi hangisi olmalı?
konu anlatımı
olay çözümü
boşluk doldurma
doğru yanlış
çoktan seçmeli test
hepsinden karışık
farketmez

Sonuçlari Göster
Geçmiş Anketler
  » Bilgilendirme

Bıçak Hukuk Bürosu Web Sitesi Yenilendi!
15.12.2011 11:26:00

Bıçak Hukuk Bürosu Web Sitesi Yenilendi!

www.bicakhukuk.com

...
Yeni tasarımı ile...
21.02.2008 01:32:00

Yeni tasarımı ile vahitbicak.com yayın hayatına devam etmektedir....

  » İstatistikler
Toplam Üye: 484
Toplam Tıklama: 502,853
Toplam Ziyaretçi: 494,335
Toplam Fotoğraf: 50
Toplam Etkinlik: 2
Toplam Yorum: 17
Deftere Yazilan Mesaj: 120
Toplam Haber Sayisi: 537
Online Üye: 0
Online Ziyaretçi: 1
  » Facebook


VahitBicak.Com Prof. Dr. Vahit BIÇAK 'ın kişisel web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan
çalışmaların, yazıların, makalelerin her hakkı saklıdır. Ancak kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Her Hakkı Mahfuzdur
© 2008 - vbicak@vahitbicak.com