|  Giriş Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle 
 
   
Proje Görevleri

  

 
 • Proje Danışmanı, Uluslararası Hukuk ve Avrupa Birliği Ekseninde Türkiye\'nin Mülteci-Sığınmacı Stratejisi: Türkiye\'de Mültecilerin ve Sığınmacıların Nitelikleri Temelinde Analizler başlıklı Proje, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) SOBAG Projesi, 2007-2008.
 • Proje Araştırma Grubu Üyesi, Aile Mahkemeleri Uygulamaları Araştırma Projesi. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü Projesi, 2008.
 • Proje Araştırma Grubu Üyesi, 4320 Sayılı Ailenin Korunması Yasası ve Yasanın Uygulanmasının Aileler ve Toplumsal Yapı Üzerindeki Etkilerinin Değerlendirilmesi Konulu Araştırma Projesi, T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü Projesi, 2007.
 • Proje Uzmanı, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Konusunda Türk Hukukçuların Kademeli Eğitimi Projesi, Türkiye Barolar Birliği & Avrupa Konseyi Ortak Projesi, 2007.
 • Proje Danışmanı, Yeni Ceza Kanunu Değerlendirme Seminerleri Projesi, Adalet Bakanlığı & İngiltere Büyükelçiliği Ortak Projesi, 2005-2006.
 • Proje Tasarımcısı ve Proje Yöneticisi, Şüpheli ve Sanık Hakları Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & ABD Ankara Büyükelçiliği Ortak Projesi, 2005.
 • Proje Tasarımcısı, Reformların Uygulanmasının Desteklenmesi Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & Avrupa Komisyonu Ortak Projesi, 2004-2005.
 • Proje Tasarımcısı ve Proje Yöneticisi, İnsan Hakları İl ve İlçe Kurullarının Kapasitelerinin Arttırılması Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & Avrupa Komisyonu Ortak Projesi,  2004-2005.
 • Proje Tasarımcısı ve Proje Yöneticisi, İnsan Hakları İl ve İlçe Kurullarına Yönelik El Kitabı Geliştirilmesi, Basılması ve Dağıtılması Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & İngiltere Büyükelçiliği Ortak Projesi, 2004-2005.
 • Proje Tasarımcısı, Ulusal İnsan Hakları Kurumu Oluşturulması Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & Danimarka Dışişleri Bakanlığı Ortak Projesi, 2004-2005.
 • Proje Yöneticisi, İnsan Hakları ve Demokratik İlkeler Konusunda Bilinç Arttırma Projesi, Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı & Avrupa Komisyonu Ortak Projesi, 2003-2004.
 • Proje Tasarımcısı ve Proje Yönetici Yardımcısı, Türkiye\'de İfade Özgürlüğünün Geliştirilmesi Projesi, Liberal Düşünce Topluluğu & Avrupa Komisyonu Ortak Projesi, 2000-2002.
 • Proje Uzmanı, Örgütlenme Özgürlüğü Projesi, CORDAID (Catholic Organisation for Relief and Development, Netherlands) & Liberal Düşünce Topluluğu Ortak projesi, 2001. 
 • Proje Yönetici Yardımcısı, Yasama Danışmanlığı Projesi, CIPE (Center for International Private Enterprise) & Liberal Düşünce Topluluğu Ortak Projesi, 1999-2000.Aşırı Cezalandırma Eğilimi | 3436 Okunma
 Prof.Dr. Vahit BIÇAK
  » Üye Girişi
Kullanıcı adı  :
Şifre  :
Şifremi Unuttum | Üye Kaydı

  » Yayınlanmış Kitaplar
  » Ziyaretçi Defteri
Hakan
Güzel bir içeriğe sahip, emeğe geçenlere başarılar dileğiyle......
Bünyamin Coşkun
Sevgili Vahit Hocam; bir türlü biraraya gelemedik, bari sayfana gözatayım dedim. Her fırsatta takip etmeye çalışıp, eserlerini ve proglam...
Dursun Kaya
hocam siteniz mükemmel üstü çok güzel olmuş,Cenabı allah başarılarınızın devamını nasip etsin selamlar ...
zafer yıldız
Başarılarınızın devamını dilerim... ...
bager çakmak
sayın hocam; yazılarınızı elimden geldiğince takip ediyorum.Türkiyeniin demokratik gelişimine yazılarınızla oldukça büyük katkılar sağlıy...
hessam
merheba vahit bey ben iranda yasiorum ve tehran uni da hukuk okhiyorum sizi taniyorum ve chok chok seviyorum bana email send edin.ben sizi...
Dr. Özcan Güngör
Degerli Hocam, Sizinle tanışmış olmaktan son derece mutlu oldum.ABD'de bu kadar kısa surede güzel ilişkiler kurmak ve geliştirmek de her hu...
yurtsever tamtekin
hocam umarım iyisinizdir gerçi güzel haberlerinizi alıyoruz her şey gönlünüzce olsun ...
  » Anketler
Ceza Genel Hukuku final sınav yöntemi hangisi olmalı?
konu anlatımı
olay çözümü
boşluk doldurma
doğru yanlış
çoktan seçmeli test
hepsinden karışık
farketmez

Sonuçlari Göster
Geçmiş Anketler
  » Bilgilendirme

Bıçak Hukuk Bürosu Web Sitesi Yenilendi!
15.12.2011 11:26:00

Bıçak Hukuk Bürosu Web Sitesi Yenilendi!

www.bicakhukuk.com

...
Yeni tasarımı ile...
21.02.2008 01:32:00

Yeni tasarımı ile vahitbicak.com yayın hayatına devam etmektedir....

  » İstatistikler
Toplam Üye: 484
Toplam Tıklama: 363,195
Toplam Ziyaretçi: 356,935
Toplam Fotoğraf: 50
Toplam Etkinlik: 2
Toplam Yorum: 17
Deftere Yazilan Mesaj: 117
Toplam Haber Sayisi: 537
Online Üye: 0
Online Ziyaretçi: 1
  » Facebook


VahitBicak.Com Prof. Dr. Vahit BIÇAK 'ın kişisel web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan
çalışmaların, yazıların, makalelerin her hakkı saklıdır. Ancak kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Her Hakkı Mahfuzdur
© 2008 - vbicak@vahitbicak.com